DRIU BEAUTY: RŪPINTIS VEIDO IR KŪNO ODA YRA MŪSŲ KASDIENYBĖ

2021-06-10
Aktualijos

Rūpintis veido ir kūno oda yra mūsų kasdienybė ir pakankamai įprastas dalykas, tačiau apie galvos odą tikriausiai susimąstome labai retai. Juk ir po plaukais yra oda, daug kuo panaši į veido ar kūno odą, ir ją taip pat reikia puoselėti. Geriau pagalvojus, juk ir plaukų išvaizda labai priklauso nuo skalpo odos būklės. Jei jūsų plaukai linkę riebaluotis, tai galvos oda tikrai bus riebi ir su didelėmis poromis. O jei plaukai labai sausi, galvos oda taip pat bus labai sausa ir gali būti, kad kovosite su pleiskanomis, o tai iš tikrųjų yra labai panašus procesas kaip ir veido odos šerpetojimas. Tai jei taip rūpinamės ir sprendžiame veido odos problemas, kodėl nepagalvojame, kad tą patį turėtume daryti ir galvos odai.

Nepagalvojate jūs, tačiau apie tai tikrai pagalvojo Driu Beauty ir sukūrė inovatyvius produktus jūsų galvos odai bei plaukams puoselėti ir būklei gerinti. Galvos odos šveitiklis Wise Unisex Intensive, kuris buvo pripažintas pasauliniu mąstu ir pateko tarp geriausių inovatyvių produktų grožio rinkoje,  pagelbės visiems plaukų tipams – jei galvos oda riebi, jis valys plauko folikulą ir mažins sebumo išsiskyrimą, o jei oda sausa – padės pašalinti negyvų ląstelių sluoksnį, kad būtų sumažintas ar visai panaikintas pleiskanojimas. Ir, aišku, PHA ir salicilo rūgščių, mineralų komplekso bei kofeino pagalba gerins skalpo ir plaukų būklę – valys, aktyvins, stiprins apsaugines funkcijas, skatins atsinaujinimą ir mikrocirkuliaciją bei stiprins apsaugines galvos odos funkcijas.

Šalia šveitiklio Driu Beauty rekomenduoja naudoti aktyvinantį galvos odos serumą Wise Unisex Activating. Sudėtyje esančių fermentuotų mineralų, kofeino ir prebiotikų bei niacinamido pagalba stiprėja apsauginės skalpo funkcijos, skatinamas atsinaujinimas ir mikrocirkuliacija. Taip pat palaikomas tinkamas drėgmės balansas, vyksta prisotinimas antioksidantais ir galvos odos raminimas. Intensyvios priežiūros pagalba stiprėja plauko svogūnėliai ir šaknys, taip gali būti suaktyvinamas plaukų augimas ir atsinaujinimas.

Galvos odos šveitimas ir plaukų šaknų stiprinimas turėtų būti įtrauktas į kasdienes plaukų puoselėjimo procedūras, tuo labiau, kad laiko skirti reikia tikrai nedaug – kartą per 1-2 savaites naudoti rūgštinį galvos odos šveitiklį Wise Unisex Intensive ir kiekvieną kartą išsiplovus galvą papurkšti šaknis ir įtrinti jas serumu Wise Unisex Activating. Keli trumpi pasikartojantys ritualai per keletą savaičių tikrai įtakos plaukų būklę ir išvaizdą.

Natūralu, kad kyla klausimas, kas gali naudoti šiuos produktus? Atsakymas labai paprastas – šios priemonės universalios, puikiai tinka vyrams ir moterims, jei reikia, gali naudoti ir paaugliai. Smagu, kad keli produktai ant vonios lentynėlės gali tikti visai šeimai, o dar svarbiau yra tai, kad produktas tinka visiems galvos odos ir plaukų tipams – produkte esančios aktyvios medžiagos leidžia kompleksiškai spręsti visas erzinančias skalpo problemas.

Driu