AR REIKIA NAUDOTI KŪDIKIAMS LAŠUS Į NOSĮ, JEI NAUDOJATE NOSIES ASPIRATORIŲ, NORĖDAMI IŠVALYTI GLEIVES IŠ NOSIES?

2021-06-17
Aktualijos

Šeimos gydytojas Igtnatiy Klulishov atsako į dažnai tėvų užduodamus klausimus.

Kai vaikui yra užgulta nosis, jis blogiau miega, valgo, tampa nervingas, tai turi įtakos vaiko raidai. Dėl šių priežasčių būtina išvalyti nosies gleives. Kartais tai nėra padaryti lengva – ypač jei gleivės yra tirštos. Tokiu atveju galite naudoti patogų priedą – nosies aspiratorių. Ne visi tėvai naudoja nosies aspiratorių, jie bijo, kad vaikas neišmoks pats išsipūsti nosies. Nosies aspiratorius yra patogus, padeda patogiai išvalyti gleives, kai kūdikis to dar negali padaryti.

Medikai rekomenduoja naudoti nosies aspiratorių kai gleivės yra tirštos, dėl šios priežasties gali išsivystyti bronchitas ar vidinės ausies uždegimas. Gydytojas paaiškina, kad valant nosies gleives aspiratoriumi, prieš tai praplovus jas švelniu druskingu vandeniu, galbūt nereikės vartoti nosies lašų. Labai svarbu iš kokios medžiagos pagamintas nosies aspiracijos antgalis. Silikoninis nosies aspiratoriaus antgalis vaikui yra daug malonesnis, tėvams naudoti lengviau.

Specialistas rekomenduoja naudoti tik sertifikuotus nosies aspiratorius, nes jie yra išbandyti ir nedirgina kūdikio odos.

Mamai ir kūdikiui yra siūlomas sertifikuotas „Maria Clean Nose“ nosies aspiratorius. Aspiratoriaus antgalis pagamintas iš sertifikuotos medžiagos – silikono, kuris ypač švelniai veikia odą ir nesukelia alergijų. „Maria Clean Nose“  aspiratorius veikia su keičiamomis baterijomis. Maksimalus efektyvumas pasiekiamas naudojant VARTAA 2AА baterijas. Komplekte yra 2 silikoniniai antgaliai. Tinka ne tik kūdikiams, bet ir vaikams bei suaugusiems. Nosies aspiratorius veikia tyliai. Vaikai gali jį paimti ir stebėti, kaip tai veikia, kad  vaikai nebijotų  nosies gleivių pašalinimo. Aspiratorius  turi nuimamą silikonninį antgalį ir gleivių indą. Jums tiesiog reikia nuplauti, nusausinti ir aspiratorių galima vėl naudoti.