Norfa lojalumas

Lojalumas

Norfos nuolaidų kortelė

NORFOS nuolaidų kortelė

Kaupkite NORFOS VAISTINĖS LOJALUMO EURUS!

 • NORFOS vaistinėje suteikiama iki 5 % kaupiamoji nuolaida, o perkant www.nvaistine į PC NORFA kortelę grįžta i 1% lojalumo eurų skaičiuojant nuo galutinės mokamos sumos.

Lojalumo eurų nesuteikiama ir jais negalima atsiskaityti perkant su kompensuojamuoju receptu, vardinius, kartinius (gaminamus vaistinėje) vaistus, pradinio maitinimo pieno mišinius, dovanų kuponus. Perkant receptinius vaistus ir prekes, kurioms yra taikomas 5% lengvatinis PVM tarifas, taip pat už skiepus lojalumo eurai nekaupiami, bet galima apmokėti sukauptais lojalumo eurais. Lojalumo eurų neskiriama perkant kitų akcijų prekes.

 • Visą informaciją apie gautus /sukauptus lojalumo eurus rasite ant pirkinių kasos kvito arba teiraukitės vaistininko. UAB „NORFOS VAISTINĖ“ turi teisę savo nuožiūra keisti prekes, už kurias lojalumo eurai nesuteikiami.
 • Lojalumo kortelė turi būti pateikta vaistininkui prieš atsiskaitant už prekes.
 • Lojalumo eurai galioja UAB „NORFOS VAISTINĖS“ nustatytą laikotarpį, kuris pradedamas skaičiuoti nuo N eurų suteikimo (įskaitymo į kortelę) dienos. Suteiktų N eurų galiojimo laikotarpis yra 6 mėn. nuo paskutinio pirkimo datos. Informaciją apie lojalumo eurų galiojimą rasite ant pirkinių kasos čekio. Lojalumo eurai, kurių galiojimo laikas pasibaigė, panaikinami apie tai iš anksto neįspėjus lojalumo kortelės turėtojo. Sukaupti lojalumo eurai į grynuosius pinigus nekeičiami. 

Atsiskaitykite NORFOS VAISTINĖS LOJALUMO EURAIS!

 • Lojalumo eurais, kurie suteikiami dabartinio pirkinio metu, atsiskaityti galima iki 50 proc. kito pirkinio vertės.
 • Norėdami atsiskaityti už pirkinį lojalumo eurais, informuokite vaistininką prieš išmušant kasos čekį.
 • Sukauptais lojalumo eurais negalima atsiskaityti atsiimant internetinį užsakymą iš www.nvaistine.lt, neatsižvelgiant į tai, kad už prekes atsiskaitoma jas atsiimant vaistinėse.

Kitos sąlygos

 • Grąžinant prekę, už kurią buvo suteikti  lojalumo eurai, už prekę gauti lojalumo eurai nurašomi.
 • UAB „NORFOS VAISTINĖ“ turi teisę bet kada savo nuožiūra keisti lojalumo eurų kaupimo tvarką, pirkinio sumos dydį, už kurio dalį galima atsiskaityti lojalumo eurais, prekes už kurias suteikiami lojalumo eurai ir kitas NORFOS VAISTINĖS lojalumo kortelės sąlygas, apie tai iš anksto neįspėjus kortelės turėtojus.

NORFOS vaistinėje akcijos „LAIMĖS VALANDOS“ metu perkant 1 prekę, taikoma 20 %, 2 ir daugiau prekių – 25 %, vaistams 20 %, 3 ir daugiau prekių – 30 % nuolaida, vaistams -25 %.

Taikomos momentinės 20 ar 25 % nuolaidos vaistams ir vaistiniams preparatams, o kitoms prekėms – 20, 25 ar 30 % nuolaidos, priklausomai nuo atitinkamo pirkimo metu įsigijamų prekių bendro kiekio. Nuolaida taikoma perkant pilnas prekių pakuotes, kurių kiekvienos vertė ne mažesnė nei 1,50 € arba priemoka ne mažesnė nei 1,50 €. Prekės, perkant pagal kompensuojamąjį receptą, skaičiuojamos į krepšelį, tačiau nuolaida netaikoma.

Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms. Nuolaidos netaikomos perkant pagal kompensuojamąjį receptą, pradinio maitinimo pieno mišinius, kartinius (gaminamius vaistinėje) ir vardiniu vaistus, įsigyjant dovanų kuponus. Nuolaidos netaikomos perkant www.nvaistine.lt, neatsižvelgiant į tai, kad už prekes atsiskaitoma jas atsiimant vaistinėse. Nuolaidos netaikomos administracijos patvirtintam prekių sąrašui. Visos nuolaidos galioja tik su PC NORFA lojalumo kortele.

Informacija apie kitas akcijas ir prekes, kurioms netaikoma akcijos „LAIMĖS VALANDOS“ nuolaidos, suteikiama kiekvienoje vaistinėje, el.paštu info@nvaistine.lt arba nemokamu telefonu 8 800 10008.

 

Akcija „LAIMĖS VALANDOS“ taikoma:

 • darbo dienomis 8-9 val. ir 14-15 val.*
 • šeštadieniais 8-9 val. ir 14-15 val.*
 • sekmadieniais 14-15 val.*

 

Kitu laiku akcija „LAIMĖS VALANDOS“ vyksta šiose NORFOS vaistinėse: čia

POLA nuolaidų kortelė

Apie lojalumo kortelę

NORFOS vaistinėje su POLA kortele -15 % vaistams ir 20 % - kitoms prekėms. Nuolaidos netaikomos perkant su kompensuojamuoju receptu, vardinius, kartinius vaistus, pradinio maitinimo mišinius, administracijos patvirtintam prekių sąrašui. Nuolaidos nesumuojamos ir galioja perkant fizinėse NORFOS vaistinėse.

Pasitarkite su kvalifikuotais mūsų vaistininkais! Kartu mes stipresni!

0030135 pola kortele 12x