Norfa lojalumas

Lojalumas

Norfos nuolaidų kortelė

NORFOS nuolaidų kortelė

Kaupkite NORFOS VAISTINĖS LOJALUMO EURUS! 

 • Nuo 2023 m. spalio 23 d. NORFOS vaistinėje suteikiama 1 % kaupiamoji nuolaida, o perkant gintarine.ltir prekes atsiimant NORFOS vaistinėje į PC NORFA kortelę taip pat grįžta 1% lojalumo eurų skaičiuojant nuo galutinės mokamos sumos.
 • Visą informaciją apie sukauptus lojalumo eurus rasite ant pirkinių kasos kvito arba teiraukitės vaistininko. 
 • Lojalumo eurai galioja 6 mėn. nuo paskutinio pirkimo datos. Lojalumo eurai, kurių galiojimo laikas pasibaigė, panaikinami apie tai iš anksto neįspėjus lojalumo kortelės turėtojo. Sukaupti lojalumo eurai į grynuosius pinigus nekeičiami. 

Atsiskaitykite NORFOS VAISTINĖS LOJALUMO EURAIS!

 • Lojalumo euraisatsiskaityti galima iki 50 proc. kito pirkinio vertės.
 • Norėdami atsiskaityti už pirkinį lojalumo eurais, informuokite vaistininką prieš išmušant kasos kvitą.

Išimtys ir sąlygos

 • Lojalumo eurų nesuteikiama ir jais negalima atsiskaityti perkant su kompensuojamuoju receptu, vardinius, kartinius (gaminamus vaistinėje) vaistus, pradinio maitinimo pieno mišinius, dovanų kuponus. Perkant receptinius vaistus ir prekes, kurioms yra taikomas 5% lengvatinis PVM tarifas, taip pat už skiepus lojalumo eurai nekaupiami, bet galima apmokėti sukauptais lojalumo eurais. Lojalumo eurų neskiriama perkant kitų akcijų prekes. 
 • Sukauptais lojalumo eurais negalima atsiskaityti atsiimant internetinį užsakymą iš gintarine.lt, neatsižvelgiant į tai, kad už prekes atsiskaitoma jas atsiimant vaistinėse.
 • Grąžinant prekę, už kurią buvo suteikti  lojalumo eurai, už prekę gauti lojalumo eurai nurašomi.
 • UAB „NORFOS VAISTINĖ“ turi teisę bet kada savo nuožiūra keisti lojalumo eurų kaupimo tvarką, pirkinio sumos dydį, už kurio dalį galima atsiskaityti lojalumo eurais, prekes už kurias suteikiami lojalumo eurai ir kitas NORFOS VAISTINĖS lojalumo kortelės sąlygas, apie tai iš anksto neįspėjus kortelės turėtojus.

Akcija „LAIMĖS VALANDOS“

Akcijos „LAIMĖS VALANDOS“ metu*

 • perkant 1 prekę taikoma 20 %,
 • 2 prekes – 25 %, vaistams 20 %,
 • 3 ir daugiau prekių – 30 % nuolaida, nereceptiniams vaistams – 25 %, o receptiniams vaistams –

20 % nuolaida.

Taikomos momentinės 20 % dydžio nuolaidos receptiniams vaistams, 20 ar 25 % nuolaidos nereceptiniams vaistams ir vaistiniams preparatams, o kitoms prekėms – 20, 25 ar 30 % nuolaidos, priklausomai nuo atitinkamo pirkimo metu įsigijamų prekių bendro kiekio. Nuolaida taikoma perkant pilnas prekių pakuotes, kurių kiekvienos vertė ne mažesnė nei 1,50 € arba priemoka ne mažesnė nei 1,50 €. Prekės, perkamos su kompensuojamuoju receptu, į skaičiuojamos įsigyjamų/perkamų prekių krepšelį/kiekį , tačiau joms nuolaida netaikoma.

Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms. Nuolaidos netaikomos perkant su kompensuojamuoju receptu, skiepus, pradinio maitinimo pieno mišinius, kartinius (gaminamius vaistinėje) ir vardiniu vaistus, įsigyjant dovanų kuponus, įpakavimo maišelius. Nuolaidos netaikomos perkant www.gintarine.lt, neatsižvelgiant į tai, kad už prekes atsiskaitoma jas atsiimant vaistinėse. Nuolaidos netaikomos administracijos patvirtintam prekių sąrašui. Visos nuolaidos galioja tik su PC NORFA lojalumo kortele.

Informacija apie kitas akcijas ir prekes, kurioms netaikoma akcijos „LAIMĖS VALANDOS“ nuolaidos, suteikiama kiekvienoje vaistinėje, el.paštu info@nvaistine.lt arba nemokamu telefonu +370 800 10008.


Kitu laiku akcija 
„LAIMĖS VALANDOS“ vyksta šiose NORFOS vaistinėse: čia

POLA nuolaidų kortelė

Apie lojalumo kortelę

NORFOS vaistinėje su POLA kortele -15 % vaistams ir 20 % - kitoms prekėms. Nuolaidos netaikomos perkant su kompensuojamuoju receptu, vardinius, kartinius vaistus, pradinio maitinimo mišinius, administracijos patvirtintam prekių sąrašui. Nuolaidos nesumuojamos ir galioja perkant fizinėse NORFOS vaistinėse.

Pasitarkite su kvalifikuotais mūsų vaistininkais! Kartu mes stipresni!

0030135 pola kortele 12x